pomoc drogowa

Pomoc w sytuacjach awaryjnych

Sytuacje awaryjne to coś, czego nie lubi nikt z nas. Bez względu na to, czy to nasza komórka wpadnie nam do jeziora, czy zostaniemy pozbawieni portfela i dokumentów, czy będziemy mieli poważną stłuczkę, w wyniku której ucierpi tylko nasz samochód, za to tak znacznie, że konieczna jest pomoc drogowa.

Każde takie wydarzenie jest stresujące i trudne do przewidzenia. Choć zachowujemy wszelkie środki ostrożności i staramy się przewidywać wszelkie złe sytuacje, które mogą nas spotkać, to tak naprawdę to wszystko lubi się nam przytrafiać akurat w momencie gdy najmniej się tego spodziewamy, i oczywiście gdy kompletnie nie mamy czasu się tym zając.

Tak może być wtedy gdy ktoś uderzy w nasze auto – musimy czekać na przyjazd policji, zadzwonić by przyjechała do nas pomoc drogowa, która je odholuje, spisywać zeznania i jednocześnie uprzedzić wszystkich, z którymi byliśmy umówieni, że nie damy rady dotrzeć na czas, i nie wiemy jak długo zajmie nam załatwianie wszelkich formalności związanych z ową stłuczką, a do tego musimy jeszcze załatwić zastępczy środek transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *